Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Instalatéři - topenáři, Vsetín

Pozice:
Instalatéři - topenáři
Zaměstnavatel:
VT HRANICE s.r.o.
IČO:
28651103
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

INSTALATÉŘI - TOPENÁŘI
POŽADUJEME: Nutnou znalolost v oboru instalatérství - topenářství s min. praxí 2 roky, samostatnost, řidičské oprávnění sk.B, svářečský průkaz, časovou flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: Instalace vnitřních rozvodů vody, plynu, ústředního topení, instalace armatur, kotlů, solárních systémů, montáž sanitární keramiky, vodovodních armatur.
NABÍZÍME: Firemní benefity - prémie, stravenky, zajímavé platové ohodnocení s možností růstu dle výsledků, příspěvek na stravu, práci ve stabilní firmě a s pevným zázemím.
PRVNÍ KONTAKT: Na tel. čísle: 777 214 501 nebo 581 696 420 v pracovní dny v čase 9:00 - 16:00 h., e-mail: jiri.jurca@vt-hranice.cz, na základě telefonické domluvy je možno domluvit osobní schůzku.
Ov.e.: 11.3.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jiří Jurča
Telefon:
777 214 501, 581 696 420
Počet zobrazení inzerátu:
896×